Çankırı'nın Sesi

Kurtlar Vadisi yeni sezonu ne zaman? (2016 – 2017)

Kurtlar Vadisi yeni sezonu ne zaman? (2016 – 2017) 16 Haziran perşembe günü seyirci ile buluşan efsane dizi Kurtlar Vadisi 301.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Sezon finali ile seyirciye şok etkisi yapan Kara Kurtlar Vadisi 301.bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haber7.com’da yer alacaktır. Peki sevilen dizi Kurtlar Vadisi yeni sezonu ne zaman başlayacak. Dizinin takipçileri bu sorunun yanıtını […]

Kurtlar Vadisi yeni sezonu ne zaman? (2016 – 2017)
30 Ağustos 2016 - 11:36 'de eklendi.

Kurtlar Vadisi yeni sezonu ne zaman? (2016 – 2017)

16 Haziran perşembe günü seyirci ile buluşan efsane dizi Kurtlar Vadisi 301.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Sezon finali ile seyirciye şok etkisi yapan Kara Kurtlar Vadisi 301.bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haber7.com’da yer alacaktır.

Peki sevilen dizi Kurtlar Vadisi yeni sezonu ne zaman başlayacak. Dizinin takipçileri bu sorunun yanıtını arıyor. Kara Sevda  2016 – 2017 yılı başlama tarihi henüz belli olmadı. Geçen sene Eylül ayında başlayan Kurtlar Vadisi yeni sezonu yine Eylül ayında başlaması bekleniyor.

KURTLA VADİSİ SEZON FİNALİ

Kurtlar Vadisi Pusu, Show TV’ye geri dönüyor

Ekranların en uzun soluklu dizisi Kurtlar Vadisi Pusu’nun Kanal D’de yayınlanmayacağı daha önce açıklanmıştı. Sevilen dizi Show TV’ye geri dönüyor.

Yapımcılığını Pana Film’in üstlendiği ekranların uzun soluklu dizisi Kurtlar Vadisi Pusu bu sezonda izleyicisinin karşısına farklı bir kanalda çıkmaya hazırlanıyor. Kanal D ile yolların ayırdığının daha önce duyurulmasının ardından dizinin gelecek sezon hangi kanalda yayınlanacağı merak konusu olmuştu.

KURTLAR VADİSİ PUSU YENİ SEZON OYUNCULARI

Necati Şaşmaz
Cahit Kayaoğlu
Erhan Ufak
Defne Samyeli

948 / 2 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER